Výklady

1) Výklad mariášovými kartami
Pro tento typ výkladu je jednotná cena a neměřím u něj čas. Doba Výkladu je proměnlivá a může trvat 5 min, ale také třeba např. půl hodiny, to závisí na závažnosti problému klienta. Výklad pojednává o minulosti klienta, současnosti a hlavně o osudu v budoucnosti. Objevují se zde i aspekty o zdravotním stavu klienta a jeho nejbližší rodiny. Tento výklad patří mezi mé nejoblíbenější.
2) Výklad Tarotovými kartami poselství osudu
Tyto karty slouží pro doplnění mariášových karet a pojednávají hlavně o partnerských vztazích. V případě použití těchto karet, jako doplněk pro mariášové karty, není účtován žádný další poplatek. Je také možné nechat si vyložit těmito kartami v obsáhlejším pojetí.
3) Výklad - Zlatý tarot
Tento výklad pojednává o minulosti, současnosti a budoucnosti osoby, na kterou si necháte vyložit.
4) Výklad - Kosmický tarot
Pojednává o budoucnosti v ekonomické oblasti a podnikaní.
5) Výklad - Witch tarot
Vše o vás z vašich minulých životů. Tento výklad dokáže rozebrat minulé životy do podrobností. Velmi osvědčený druh věštění, pokud chcete znát vaše minulé životy.
6) Výklad snů
Pro výkladu snů stačí napsat na můj email.

Mezi další výklady patří výklad z písma a podle znamení, čtení písma např. pokud chcete znát charakteristiku určité osoby, můžete využít tento druh výkladu. K tomu je ale třeba mít alespoň 2 věty, které napsala osoba, na kterou chcete výklad udělat. Důležité ale je, aby věty byly napsány v úplném klidu a bez emocí. Ceny výkladů naleznete v sekce ceník.
7) Výklad po telefonu
Po uhrazení cástky 350 Kc na muj úcet viz. kontakty, do kolonky príjemce dejte své tel. císlo. Po pripsání cástky na muj úcet Vám dám vedet, kdy si mužete zavolat o výklad. Vetšinou se výklad provádí do dvou dnu od pripsání cástky na úcet. Pripravte si 10 otázek na které dostanete odpoved.


Valid xhtml 1.1 | css 2.1